„Отпечатване на формуляри“
Buyer: НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- Published
- 2 October 2024
- Estimated value
- 121,049 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00591555-2024
- Reference
- 732be5bd-2007-4459-8bdf-c1db68f9e23a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79800000Servicios de impresión y servicios conexos
Description
Процедура на вътрешно конкурентен избор за определяне на изпълнител на обществена поръчка въз основа на сключено рамково споразумение № 11806/20.12.2022 г. с предмет: „Отпечатване на формуляри“ - формулярите са за нуждите на ДП НКЖИ - бланки на документи - блок 50, или 60 или 100 листа, и/или удостоверения/свидетелства изработени на картон. Пълното описание на изискванията към различните видове формуляри са дадени в Техническата спецификация, Приложение № 1 към поканата за участие. Настоящата обществена поръчка е запазена за възлагане на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионално интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение.
Award criteria
- Price — най-ниска цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ХАРТ ГОЛД ООД | 118,990 лв. | — |
Official publications
- TED · 00591555-2024 · 2 October 2024
- OJS · 192/2024 · 2 October 2024
Other tenders from НАЦИОНАЛНА КОМПАНИЯ "ЖЕЛЕЗОПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА" ДП
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Хигиенизиране, поддържане и почистване на открити и закрити площи, стопанисвани от поделенията на ДП НКЖИ“
- „Застраховка Трудова злополука“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на железопътна линия Видин – София: железопътен участък Видин – Срацимир“
- „Модернизация на жп гара Искър от км 7+700 до км 10+050 и довършителни дейности по модернизацията на железопътен участък Искър – Елин Пелин…
- Консултантска услуга по контрол, управление, оценка на съответствие, строителен надзор и изготвяне на технически паспорти за железопътен…
- Оценка на съответствието, упражняване на строителен надзор и управление на договори по проект „Развитие на железопътен възел Пловдив“
- „Извършване на спасително археологическо проучване на обекти, регистрирани при предварително археологическо издирване в трасето на…