„Осъществяване на специализиран превоз на деца и ученици по утвърдени маршрутни разписания на територията на Община Брезово“
Buyer: ОБЩИНА БРЕЗОВО
- Published
- 11 October 2024
- Submission deadline
- 11 November 2024, 23:59
- Estimated value
- 483,334 лв.
- Place of performance
- BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00616386-2024
- Reference
- 7e8edbc4-5b0e-4957-bda5-f59ab6e2365f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Поръчката е за осъществяване на обществения превоз на деца/ученици по утвърдени 11 маршрута, подробно описани в техническата спецификация на Възложителя, неразделна част от настоящата обществена поръчка, както следва: Маршрут № 1 – Брезово - Долна махала - Бегово – Отец Паисиево - Сухозем – Стрелци – Дрангово - Брезово Маршрут № 2 – Брезово – Сърнегор - Стрелци – Пъдарско – Борец – Брезово Маршрут № 3 - Брезово – Стрелци – Момино Село – Борец – Пъдарско - Стрелци - Брезово Маршрут № 4 и 8 – Пловдив – кв. Парчевич – кв. Секирово – кв. Ген. Николаев – Брезово Маршрут № 5 – 7 - Брезово – Чоба - Брезово Маршрут № 6 - Брезово – Дрангово - Стрелци – Сухозем - Бегово – Долна махала - Стрелци – Пъдарско – Борец – Брезово Маршрут № 9 - Брезово – Дрангово – Стрелци – Сухозем – Отец Паисиево - Бегово –– Долна Махала – Стрелци Маршрут № 10 - Брезово – Борец – Пъдарско – Момино село - Стрелци – Сърнегор - Брезово Маршрут № 11 – Стрелци – Сухозем – Бегово – Долна махала – Стрелци – Пъдарско – Борец - Момино село – Борец - Брезово
Award criteria
- Price — Величината на показателя се изразява с цифра, представляваща сбора от получените точки при оценка на предложенията на участника по подпоказателите Ц1 и Ц2, като максималната оценка, която може да…
- Quality — „Срок за реакция при възникнала авария на МПС“ (К2) - максималната оценка, която може да бъде получена е 10 точки. Оценяването по показателя се осъществява, като за предложения за срок за замяна на…
- Quality — „Чисто превозно средство“ (К3) - максималната оценка, която може да бъде получена е 6 точки. Оценяването по показателя се осъществява съобразно предложенията на участника относно техническото…
Official publications
- TED · 00616386-2024 · 11 October 2024
- OJS · 199/2024 · 11 October 2024