Основен ремонт на зрителна зала и прилежащите й помещения в Драматичен театър-Ловеч
Buyer: ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР-ЛОВЕЧ
- Published
- 25 June 2025
- Estimated value
- 1,875,000 лв.
- Place of performance
- Ловеч, BG315
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00409295-2025
- Reference
- 58427b8c-6174-4231-9622-d414d88b8a64
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Предметът на обществената поръчка е строително монтажни дейности касаещи модернизация и ремонт на салона на Драматичен театър-Ловеч и прилежащите му технически помещения, включващи архитектурни, конструктивни, акустични, електро и ОВК подобрения. За предвидените дейности е изработен Инвестиционен проект(ИП), съдържащ части: Архитектурна, Конструктивна, Електро, ВиК-становище, ОВК, Архитектурна акустика и електроакустика, Пожарна безопасност, ПБЗ и ПУСО. Издадено е разрешение за строеж №147/11.10.2021г. от Главен архитект на Община Ловеч. Категорията на обекта, съгласно номенклатурата на видовете строежи е трета категория. Изготвеният проект предвижда ремонт на зрителната зала, сцена, фоайе и частично тоалетните за посетители. РЗП – 1310 м2 Конкретните строително монтажни дейности са подробно описани като вид и количества в Техническата спецификация. Към момента на обявяване на настоящата обществена поръчка финансиране не е осигурено и изпълнението на дейностите ще започне при осигуряване на финансиране от Министерство на културата. В този смисъл договорът е с отложено изпълнение. В случай, че Възложителят не осигури финансиране за настоящата обществена поръчка, всяка от страните п…
Award criteria
- Price — Преди да пристъпи към класиране на ценовите предложения на участниците, Комисията проверява дали техническите предложения са представени в съответствие с изискванията на документацията за…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| МУЛТИ СТРОЙ КОМЕРС ЕООД | 1,711,701 лв. | — |
| МУЛТИ СТРОЙ КОМЕРС ЕООД | 1,711,701 лв. | — |
| Д & Д ООД | 1,711,701 лв. | — |
| КЛИМАКОМЕРС ООД | 1,711,701 лв. | — |
Official publications
- TED · 00409295-2025 · 25 June 2025
- OJS · 119/2025 · 25 June 2025