Основен ремонт на тягови трансформатори тип 2SL61/5063/47 за електрически локомотиви серии 43,44 и 45
Buyer: БДЖ-ТОВАРНИ ПРЕВОЗИ ЕООД
- Published
- 23 May 2024
- Submission deadline
- 24 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 2,124,900 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00303827-2024
- Reference
- 46b4efb5-0e95-4259-bcd5-f8b7d6b48062
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50532200Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores
Description
„Основен ремонт на тягови трансформатори тип 2SL61/5063/47 за електрически локомотиви серии 43,44 и 45”, делима на 7 обособени позиции, съгласно Техническа спецификация - Приложение № 1, Технически условия - Приложение № 2 и Критерии за подбор на участниците - Приложение № 3 За обществената поръчка е проведена пазарна консултация по чл.44, ал.1 от ЗОП. Информация може да се намери на следния линк: https://bdzcargo.bdz.bg/bg/pazarni-konsultacii/provejdane-na-pazarna-konsultaciia-vuv-vruzka-s-chl-44-al1-ot-zop-za-opredeliane-na-prognoznata-40491.html
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Извършване на основен ремонт на тягов трансформатор № 930 341 | 50532200 Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores | 302,450 лв. |
| 2 | Извършване на основен ремонт на тягов трансформатор № 0942 796 | 50532200 Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores | 306,000 лв. |
| 3 | Извършване на основен ремонт на тягов трансформатор № 0962 928 | 50532200 Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores | 302,700 лв. |
| 4 | Извършване на основен ремонт на тягов трансформатор № 0938 214 | 50532200 Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores | 303,000 лв. |
| 5 | Извършване на основен ремонт на тягов трансформатор № 945 289 | 50532200 Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores | 302,150 лв. |
| 6 | Извършване на основен ремонт на тягов трансформатор № 930 347 | 50532200 Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores | 302,650 лв. |
| 7 | Извършване на основен ремонт на тягов трансформатор № 930 344 | 50532200 Servicios de reparación y mantenimiento de transformadores | 305,950 лв. |
Award criteria
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена".
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена"
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена"
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена"
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена"
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена"
- Price — Критерий за оценка на офертите по настоящата обществена поръчка е "икономически най-изгодна оферта" - "най-ниска цена"
Official publications
- TED · 00303827-2024 · 23 May 2024
- OJS · 99/2024 · 23 May 2024