„Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на териториални поделения на "ЮИДП" ДП за срок от 24 месеца” с 9 (девет) обособени позиции.
Buyer: ЮГОИЗТОЧНО ДЪРЖАВНО ПРЕДПРИЯТИЕ ДП
- Published
- 2 May 2024
- Submission deadline
- 6 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 598,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00260772-2024
- Reference
- 11e3bf77-df29-4ccf-8d91-b164ffd10ca5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
Description
Във връзка с необходимостта от поддръжка и безопасна експлоатация на моторните превозни средства, собственост на централно управление на ЮИДП ДП - Сливен, предоставени за ползване на териториалните поделения към него, се стартира настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка за Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС, за срок от 24 месеца, по обособени позиции: Обособена позиция № 1 „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Карнобат”; Обособена позиция № 2 „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Бургас”; Обособена позиция № 3 „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Айтос”; Обособена позиция № 4 „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервн…
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Карнобат” | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 70,000 лв. |
| 2 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Бургас” | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 50,000 лв. |
| 3 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Айтос” | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 50,000 лв. |
| 4 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДЛС Ропотамо" | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 80,000 лв. |
| 5 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДЛС Несебър"” | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 80,000 лв. |
| 6 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Елхово" | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 72,000 лв. |
| 7 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДЛС Тунджа" | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 80,000 лв. |
| 8 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДЛС Тополовград" | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 80,000 лв. |
| 9 | „Основен и текущ ремонт и профилактика на МПС, включително доставка на резервни части, аксесоари, автоконсумативи и смазочни масла за МПС – предоставени за ползване на ТП „ДГС Свиленград" | 50100000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo | 36,000 лв. |
Award criteria
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
- Price — КО=К1+К2+К3 КО – комплексна оценка – максимален брой точки 100 т. К1 – крайна обща цена за доставка на основните авточасти и консумативи – 45 точки - крайната обща цена се образува от сбора на…
Official publications
- TED · 00260772-2024 · 2 May 2024
- OJS · 86/2024 · 2 May 2024