ОСИП и упражняване на СН по три обособени позиции:
Buyer: ОБЩИНА ЛУКОВИТ
- Published
- 23 September 2024
- Submission deadline
- 28 October 2024, 23:59
- Estimated value
- 244,894 лв.
- Place of performance
- гр. Луковит, BG315
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00569979-2024
- Reference
- ea541f59-c2a0-45c7-a841-1f4e866bda7d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
Description
„Изготвяне на оценка за съответствие на инвестиционните проекти (ОСИП) и Упражняване на строителен надзор (СН) на обект: „Основен ремонт на общински път LOV2097 /III-305,Садовец-Ъглен/-Бежаново-/III-3502/ в участъка от км 0+000 до км 6+400 „Изготвяне на оценка за съответствие на инвестиционните проекти (ОСИП) и Упражняване на строителен надзор (СН) на обект: „РЕКУНСТРУКЦИЯ И МОДЕРНИЗАЦИЯ НА НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ „ДИКО ИЛИЕВ-1904“ – С. КАРЛУКОВО“ „Изготвяне на оценка за съответствие на инвестиционните проекти (ОСИП) и Упражняване на строителен надзор (СН) на обект: „МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА СПОРТНА ПЛОЩАДКА” в УПИ I – За училище и детска градина, кв. 45, по Регулационния план на с. Румянцево, Община Луковит, Област Ловеч, ПИ с идентификатор 63327.500.392 по КККР на населеното място. Предмет на обществената поръчка е: Избор на лице, извършващо консултантска дейност и строителен надзор по време на строителството, съгласно Наредба № 3 от 31.07.2003 г.; Оценка за съответствието на инвестиционните проекти и изготвяне на комплексен доклад за оценка на съответствието със съществените изисквания към строежите, определени в чл.142, ал.5 от ЗУТ, въз основа на който в съкратени срокове ще бъде издадено…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | „Изготвяне на оценка за съответствие на инвестиционните проекти (ОСИП) и Упражняване на строителен надзор (СН) на обект: „Основен ремонт на общински път LOV2097 /III-305,Садовец-Ъглен/-Бежаново-/III-3502/ в участъка от км 0+000 до км 6+400 | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | 215,311 лв. |
| 2 | „Изготвяне на оценка за съответствие на инвестиционните проекти (ОСИП) и Упражняване на строителен надзор (СН) на обект: „РЕКУНСТРУКЦИЯ И МОДЕРНИЗАЦИЯ НА НАРОДНО ЧИТАЛИЩЕ „ДИКО ИЛИЕВ-1904“ – С. КАРЛУКОВО“ | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | 25,000 лв. |
| 3 | „Изготвяне на оценка за съответствие на инвестиционните проекти (ОСИП) и Упражняване на строителен надзор (СН) на обект: „МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА СПОРТНА ПЛОЩАДКА” в УПИ I – За училище и детска градина, кв. 45, по Регулационния план на с. Румянцево, Община Луковит, Област Ловеч, ПИ с идентификатор 63327.500.392 по КККР на населеното място | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | 4,583 лв. |
Award criteria
- Price — К1 - Предложена цена - показателят се изчислява по следната Формула: К1 - (Цена МИН. / Цена участ. )*50 където Цена мин. е най-ниската предложена цена от участник. Цена участ, е цената, предложена от…
- Quality — Предложената от участника организация на изпълнение на поръчката осигурява изпълнението на минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация, а именно: - участникът е…
- Price — К1 - Предложена цена - показателят се изчислява по следната Формула: К1 - (Цена МИН. / Цена участ. )*50 където Цена мин. е най-ниската предложена цена от участник. Цена участ, е цената, предложена от…
- Price — К1 - Предложена цена - показателят се изчислява по следната Формула: К1 - (Цена МИН. / Цена участ. )*50 където Цена мин. е най-ниската предложена цена от участник. Цена участ, е цената, предложена от…
- Quality — Предложената от участника организация на изпълнение на поръчката осигурява изпълнението на минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация, а именно: - участникът е…
- Quality — Предложената от участника организация на изпълнение на поръчката осигурява изпълнението на минималните изисквания на възложителя, посочени в техническата спецификация, а именно: - участникът е…
Official publications
- TED · 00569979-2024 · 23 September 2024
- OJS · 185/2024 · 23 September 2024