„Осигуряване на SAP лицензи, както и поддръжка тип Еnterprise support за осигурените постоянни лицензи за нуждите на Администрацията на Министерския съвет (АМС) и второстепенните разпоредители с бюджет (ВРБ) към нея“
Buyer: ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ АД
- Published
- 18 December 2025
- Submission deadline
- 15 January 2026, 23:59
- Estimated value
- 805,484 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00843993-2025
- Reference
- f8400d74-f662-4081-8e00-6e65b88324da
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
В предмета на поръчката са включени дейности по осигуряване и активиране на SAP абонаментни облачни лицензи и SAP постоянни лицензи с включено право на ползване на база данни HANA, както и поддръжка тип „Enterprise Support“ на осигурените постоянни лицензи за нуждите на АМС и ВРБ към нея. Доставката и активирането на лицензите се извършват от ИЗПЪЛНИТЕЛЯ въз основа на писмена заявка от ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ или упълномощен негов представител, съгласно клаузите на договора за обществена поръчка, отправена до ИЗПЪЛНИТЕЛЯ. Срокът за извършване на доставката на лицензите е 4/четири/ работни дни от получаване на заявката на от ВЪЗЛОЖИТЕЛЯ. Срокът на валидност на SAP облачните лицензи е 36 месеца, считано от датата на активиране, посочена в заявката за доставка. Срокът на поддръжка „Enterprise Support” е 36 месеца, считано от месеца следващ месеца на доставка на постоянните лицензи. Изискванията на Възложителя са подробно описани в Техническата спецификация на Възложителя -Приложение 1.
Award criteria
- Price — Предложена от участниците обща цена за изпълнение на поръчката в лева без ДДС
Official publications
- TED · 00843993-2025 · 18 December 2025
- OJS · 244/2025 · 18 December 2025