"Осигуряване на достъп и пренос на ел. енергия през електроразпределителната мрежа за обекти на Агенция "Митници" на територията на "Електроразпределителни мрежи Запад" ЕАД
Buyer: АГЕНЦИЯ "МИТНИЦИ"
- Published
- 29 April 2025
- Estimated value
- 1,052,402 лв.
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00274481-2025
- Reference
- 78986164-1e69-4b81-b8d6-193808c50257
- Official source
- Official source
CPV codes
- 65300000Distribución de electricidad y servicios conexos
Description
Предмет на договаряне за „Осигуряване на достъп и пренос на ел. енергия през електроразпределителната мрежа за обекти на Агенция „Митници“ на територията на "Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД е предоставянето на услуги, свързани с осигуряването на достъп до и пренос през електроразпределителна мрежа на електрическа енергия за обекти на Агенция „Митници“, находящи се на територията на гр. София, София област, Перник, Кюстендил, Благоевград, Плевен, Ловеч, Враца, Монтана и Видин. Прогнозното потребление за срока на възлагане с настоящата обществена поръчка е 13 188 MWh, което включва: потребление за 36 месеца в размер на 11 088 MWh и опция за 36 месеца за новооткрити партиди/придобити обекти на Агенция „Митници“ – 2 100 MWh. Срокът, за който ще се сключи договорът е 36 месеца, считано от датата, на която е започнала доставката на електрическа енергия по свободно договорени цени. Процедурата е открита с Решение № F525499 от 11.07.2024 г. На основание чл. 65, ал. 2 от ППЗОП договор ще бъде сключен без да се изпраща покана и без да се подава оферта.
Award criteria
- Price — Най-ниска цена
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Електроразпределителни мрежи Запад ЕАД | 1,052,402 лв. | — |
Official publications
- TED · 00274481-2025 · 29 April 2025
- OJS · 83/2025 · 29 April 2025