ORTOPEDSKE ENDOPROTEZE 2024
Buyer: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE
- Published
- 15 May 2024
- Submission deadline
- 20 June 2024, 10:00
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00287237-2024
- Reference
- 933a2f67-cc73-4302-b5cc-6ba9811eb4cd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33183100Implantes ortopédicos
Description
Javno naročilo za dobavo ortopedskih endoprotez za obdobje 3 let, po odprtem postopku. Naročilo je razdeljeno na sklope.
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Endoproteza kolka - TEP tip 1 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 2 | Endoproteza kolka - TEP tip 2 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 3 | Endoproteza kolka - TEP tip 3 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 4 | Endoproteza kolka - TEP tip 4 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 5 | Endoproteza kolka - PEP tip 1 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 6 | Endoproteza kolka - PEP tip 2 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 7 | Endoproteza kolena - TEP tip 1 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 8 | Endoproteza kolena - TEP tip 2 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 9 | Endoproteza kolena -TEP tip 3 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 10 | Endoproteza kolena - TEP tip 4 | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 11 | Parcialna kolenska proteza | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 12 | Totalna ramenska endoproteza | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 13 | Totalna reverzna endoproteza rame | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 14 | BIORAZGRADLJIV BALON | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
| 15 | Endoproteza komolca-glavica radiusa | 33183100 Implantes ortopédicos | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00287237-2024 · 15 May 2024
- OJS · 94/2024 · 15 May 2024