Organizacija službenih poti
Buyer: GEN-I, trgovanje in prodaja električne energije, d.o.o.
- Published
- 21 May 2024
- Submission deadline
- 20 June 2024, 13:00
- Estimated value
- €563,700
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00295462-2024
- Reference
- ea26d044-19e9-48fd-88d0-7d61a99a8f05
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63510000Servicios de agencias de viajes y servicios similares
- 60000000Servicios de transporte (excluido el transporte de residuos)
Description
Javno naročilo zajema storitve organizacije službenih poti, ki vključuje organiziranje letalskih in drugih prevozov, namestitev, udeležbe na poslovnih dogodkih.
Award criteria
- Quality — Pri tem merilu se ocenjuje skupna pogodbena vrednost treh (3) vrednostno najvišjih referenc ponudnika, navedenih v obrazcu OBR- Referenčni posli gospodarskega subjekta, v primeru, da bo ponudnik…
Official publications
- TED · 00295462-2024 · 21 May 2024
- OJS · 97/2024 · 21 May 2024
Other tenders from GEN-I, trgovanje in prodaja električne energije, d.o.o.
- Nakup strežniške infrastrukture
- Orodje za planiranje
- Orodje za planiranje
- Funkcionalne in nefunkcionalne zahteve za programsko opremo Mecoms za segment plin B2C in B2B
- Zavarovanje premoženja in odgovornosti družbe GEN-I
- Funkcionalne in nefunkcionalne zahteve za programsko opremo Mecoms za segment plin B2C in B2B
- Zavarovanje premoženja in odgovornosti družbe GEN-I
- Orodje za planiranje
- Orodje za planiranje
- Podpora pri vzdrževanju in izboljševanju obstoječe IT rešitve GEN-I ETRM, ki temelji na platformi iON (Allegro) Horizon