Opvolging milieuverplichtingen vergunningen vaarwegbeheer Westerschelde, Zeeschelde en Noordzee
Buyer: Vlaamse Overheid
- Published
- 6 August 2026
- Submission deadline
- 29 September 2026, 10:00
- Place of performance
- BE211
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00544328-2026
- Reference
- 23cda2b1-c08b-42ce-8de5-2cb2b7b230ae
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71300000Servicios de ingeniería
- 71510000Servicios de estudio del emplazamiento
- 90713000Servicios de asesoramiento sobre asuntos ambientales
- 90732000Servicios relacionados con la contaminación del suelo
- 90710000Gestión medioambiental
- 71313000Servicios de consultoría en ingeniería ambiental
Description
De opdracht betreft het verwerken, evalueren en rapporteren van monitoringsgegevens in het kader van de onderhoudsbaggerwerken in de vaargeulen van de Beneden-Zeeschelde, Noordzee en Westerschelde gedurende een periode van twee kalenderjaar, verlengbaar met 1 jaar.
Award criteria
- Price — Het offertebedrag
- Quality — Plan van aanpak
- Quality — Team
Official publications
- TED · 00544328-2026 · 6 August 2026
- OJS · 150/2026 · 6 August 2026