OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM
Buyer: GRADSKI PARKING d.o.o.
- Published
- 8 April 2025
- Estimated value
- €270,000
- Place of performance
- HR034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00227615-2025
- Reference
- 83009eda-5970-40b4-861f-d90b4506a2be
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Oznaka i naziv iz Jedinstvenog rječnika javne nabave: 09310000-5 Električna energija Predmet ovog postupka je opskrba električnom energijom za potrebe Naručitelja Gradski parking d.o.o., za razdoblje od 36 mjeseci. Isporuka električne energije za potrebe naručitelja na odabranim obračunskim mjernim mjestima, u skladu s tehničkim specifikacijama i važećim propisima za vrijeme trajanja okvirgog sporazuma od 1.4.2025.-.1.4.2028.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Kao kriterij primjenjuje se visina ponuđene količine obnovljivih izvora u postocima (%). Udio električne energije dobivene iz obnovljivih izvora mora minimalno iznositi 50%. Ponuda koja u usporedbi s…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| HEP - Opskrba d.o.o. | €86,724 | — |
Official publications
- TED · 00227615-2025 · 8 April 2025
- OJS · 69/2025 · 8 April 2025