Opskrba električnom energijom
- Published
- 25 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 12:00
- Estimated value
- €3,600,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00648618-2024
- Reference
- b4973a27-5a96-42c5-b539-90ad57b0000e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom na razdoblje od 3 godine, temeljem iskazanih potreba naručitelja, te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Detaljan opis navedenog kriterija naveden je u dokumentu koji se nalazi u prilogu dokumentacije o nabavi pod nazivom "Kriterij odabira ponude - Opskrba električnom energijom 2025."
Official publications
- TED · 00648618-2024 · 25 October 2024
- OJS · 209/2024 · 25 October 2024
Other tenders from Vodovod i kanalizacija d.o.o. Karlovac
- Vodovodni materijal
- Vodovodni materijal
- Vodovodni materijal
- Vodovodni materijal
- Nabava vozila putem financijskog leasinga
- Izgradnja linijskih objekata aglomeracije Karlovac - Duga Resa
- Usluga nadzora nad projektom "Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture aglomeracije Karlovac - Duga Resa"
- Izgradnja linijskih objekata aglomeracije Karlovac - Duga Resa
- Izgradnja linijskih objekata aglomeracije Karlovac - Duga Resa
- Vodovodni materijal