Opskrba električnom energijom
Buyer: Lječilište TOPUSKO
- Published
- 22 August 2024
- Submission deadline
- 25 September 2024, 09:00
- Estimated value
- €240,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00505604-2024
- Reference
- 02f9852a-3de3-45d4-8591-e8dd1fcb1555
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Predmet ovog postupka javne nabave je nabava opskrbe električnom energijom kompleksa Lječilišta Topusko sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u dokumentaciji. Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Formula za određivanje ekonomski najpovoljnije ponude opisana je u zasebnom dokumentu (Prilog 2) koji je naručitelj priložio ovoj dokumentaciji.
Official publications
- TED · 00505604-2024 · 22 August 2024
- OJS · 163/2024 · 22 August 2024