Opremanje Interpretacijskog centra Kuća Hrapoćuše u Dolu
Buyer: Općina Postira
- Published
- 13 November 2025
- Submission deadline
- 12 December 2025, 12:00
- Estimated value
- €290,000
- Place of performance
- HR035
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00753540-2025
- Reference
- 06ea3d29-59bc-458f-9431-6bd887a529a2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32322000Equipo multimedia
Description
Nabava multimedijske opreme i sadržaja sukladno troškovniku. Prenamjena objekta u naselju Doli u Interpretacijski centar Kuća Hrapoćuše.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj je sukladno mjerilima zelene javne nabave (Odluka o provedbi zelene javne nabave Vlade RH, NN 137/2024) u kriterij za odabir ekonomski najpovoljnije ponude (kriterij 2.) uvrstio određene…
Official publications
- TED · 00753540-2025 · 13 November 2025
- OJS · 219/2025 · 13 November 2025