Opremanje IC "Palača međ.popevke"
Buyer: OPĆINA DONJA DUBRAVA
- Published
- 21 February 2025
- Submission deadline
- 7 March 2025, 11:00
- Estimated value
- €2,104,107
- Place of performance
- HR061
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00117905-2025
- Reference
- ba36e7af-7e44-42c9-b425-b66a2436fd49
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32322000Equipo multimedia
Description
Predmet nabave je nabava opreme i postava Interpretacijskog centra Palače međimurske popevke u sklopu projekta „Rekonstrukcija građevine javne i društvene namjene2.b. skupine-Interpretacijski centar Palača međimurske popevke „ NPOO.C1.6.R1-I1.01-V1.0006. Za potrebe uređenja IC instalirat će se oprema koja doprinosi digitalnoj tranziciji. Cijeli interijer će se opremiti najsuvremenijim elementima interpretacije, od interaktivnih visokotehnoloških multimedijalnih platformi, preko produkt dizajnerskih elemenata koji će čitavom prostoru dati dodatnu atraktivnost, do IT elemenata koji su potpuno inovativni i interaktivni. Predmet nabave detaljno je opisan u troškovniku i tehničkim specifikacijama.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao kriterij određuje specifično iskustvo nominiranog stručnjaka 1 - Voditelja multimedijalnih projekata koji će biti uključen u provedbu ugovora o javnoj nabavi. Maksimalni broj bodova…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje specifično iskustvo nominiranog stručnjaka 2. - Stručnjaka za prostornu akustiku, koji će biti uključen u provedbu ugovora o javnoj nabavi. Maksimalni broj…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje specifično iskustvo nominiranog stručnjaka 4. - Stručnjaka za programiranje naprednih sustava integriranog upravljanja, koji će biti uključen u provedbu ugovora…
- Quality — Naručitelj kao drugi kriterij određuje specifično iskustvo nominiranog stručnjaka 6 - Stručnjak Muzeolog, koji će biti uključen u provedbu ugovora o javnoj nabavi. Maksimalni broj bodova koji…
Official publications
- TED · 00117905-2025 · 21 February 2025
- OJS · 37/2025 · 21 February 2025