Opracowanie raportów na potrzeby przeprowadzenia ponownej oceny oddziaływania na środowisko, dla Przedsięwzięcia pn. Budowa i eksploatacja pierwszej w Polsce Elektrowni Jądrowej, o mocy elektrycznej do 3750 MWe, na obszarze gminy Choczewo
Buyer: Polskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o.
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 7 September 2026, 12:00
- Place of performance
- PL634
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00595110-2026
- Reference
- 5574f7ca-2ac7-4b8f-85fb-628f06390a91
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71313000Servicios de consultoría en ingeniería ambiental
- 71313400Evaluación del impacto ambiental para la construcción
Description
1. Przedmiotem Zamówienia w ramach zleceń na podstawie umowy ramowej będzie opracowanie Raportów ponownej oceny oddziaływania na środowisko Inwestycji „Budowa i eksploatacja pierwszej w Polsce elektrowni jądrowej, o mocy elektrycznej do 3750 MWe, na obszarze gminy Choczewo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik A do Projektowanych postanowień Umownych, stanowiących Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Przedmiotowe Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w zw. z art. 378 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn.zm.), (dalej: ustawa Pzp). 4. Do przedmiotowego Postępowania zastosowanie mają również przepisy ustawy z dnia 29 czerwca 2011 r. o przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie obiektów energetyki jądrowej oraz inwestycji towarzyszących (Rozdział 6) (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1156 z późn. zm.), dalej zwaną Ustawą Inwestycyjną. 5. Ilekroć w niniejszym Ogłoszeniu jest mowa o Specyfikacji lub SWZ – oznacza to Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, które stanowią jej integralną część. 6. Zamawiający informuje, że postępowanie o zamówienie publi…
Award criteria
- Price — 1. Spośród Ofert niepodlegających odrzuceniu, Zamawiający wybierze najkorzystniejsze Oferty (maksymalnie 4) kierując się kryterium: „Cena brutto” – waga 100% to jest 100 pkt. 2. W kryterium „Cena…
Official publications
- TED · 00595110-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026
Other tenders from Polskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o.
- Świadczenie usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników
- Świadczenie usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników
- Świadczenie usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników
- Monitoring i ocena stanu jakości jednolitych części wód powierzchniowych