Operativno spremljanje stanja izvajanje GJPS JPP – sledenje vozil
Buyer: Družba za upravljanje javnega potniškega prometa, d. o. o.
- Published
- 31 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00598535-2026
- Reference
- a33578aa-0301-465b-8182-c391e7d041fd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Operativno spremljanje stanja izvajanje GJPS JPP – sledenje vozil
Award criteria
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudba
- Quality — Dodatne funkcionalnosti
Official publications
- TED · 00598535-2026 · 31 August 2026
- OJS · 167/2026 · 31 August 2026
Other tenders from Družba za upravljanje javnega potniškega prometa, d. o. o.
- Pilotno testiranje »Prevoza na klic« - invalidi v javnem potniškem prometu in prevozi študentov invalidov (javno naročilo v 10 sklopih)
- Pilotno testiranje »Prevoza na klic« - invalidi v javnem potniškem prometu in prevozi študentov invalidov
- Pilotno testiranje »Prevoza na klic« - invalidi v javnem potniškem prometu in prevozi študentov invalidov (javno naročilo v 10 sklopih)
- Pilotno testiranje »Prevoza na klic« - invalidi v javnem potniškem prometu in prevozi študentov invalidov
- Pilotno testiranje »Prevoza na klic« - invalidi v javnem potniškem prometu in prevozi študentov invalidov
- Pilotno testiranje »Prevoza na klic« - invalidi v javnem potniškem prometu in prevozi študentov invalidov