Operativna izvedba programov študijskih potovanj do konca decembra 2025
Buyer: Javna agencija Republike Slovenije za trženje in promocijo turizma
- Published
- 11 April 2024
- Submission deadline
- 17 May 2024, 12:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00213401-2024
- Reference
- 5106e1c9-326c-46ad-81f7-a13cc01e7116
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63500000Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista
Description
Naročnik oddaja javno naročilo za predmet naročila »Operativna izvedba programov študijskih potovanj do konca decembra 2025« v 4 sklopih, kot sledi: 1. SKLOP: Priprava, organizacija in izvedba študijskih potovanj za tuje medije in vplivneže za krepitev prepoznavnosti Slovenije kot turistične destinacije iz držav: Avstrija, Nemčija in Švica. 2.SKLOP: Priprava, organizacija in izvedba študijskih potovanj za tuje medije in vplivneže za krepitev prepoznavnosti Slovenije kot turistične destinacije iz države: Italija 3.SKLOP: Priprava, organizacija in izvedba študijskih potovanj za tuje medije in vplivneže za krepitev prepoznavnosti Slovenije kot turistične destinacije iz držav: Francija, Španija, Beneluks (Belgija, Nizozemska, Luksemburg) in Velika Britanija in Irska. 4. SKLOP: Priprava, organizacija in izvedba študijskih potovanj za tuje medije in vplivneže za krepitev prepoznavnosti Slovenije kot turistične destinacije iz držav: Nordijske države (Norveška, Finska, Švedska, Danska) Hrvaška, Srbija, Madžarska, Poljska, rusko govoreče države (Kazahstan, Azerbajdžan) ter drugi oddaljeni trgi (Izrael, ZDA, Južna Koreja, Japonska in Kitajska ter države GCC).
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. sklop: Študijska potovanja: Avstrija, Nemčija in Švica | 63500000 Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista | — |
| 2 | 2. sklop: Študijska potovanja: Italija | 63500000 Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista | — |
| 3 | 3. sklop: Študijska potovanja: Francija, Španija, Beneluks (Belgija, Nizozemska, Luksemburg) in Velika Britanija in Irska | 63500000 Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista | — |
| 4 | 4. sklop: Študijska potovanja: Nordijske države, Hrvaška, Srbija, Madžarska, Poljska, rusko govoreče države ter drugi oddaljeni trgi | 63500000 Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00213401-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024
Other tenders from Javna agencija Republike Slovenije za trženje in promocijo turizma
- Neodvisno ocenjevanje slovenskih restavracij in promocijske aktivnosti za leti 2026 in 2027
- Promocija Slovenije v uglednih spletnih potovalnih medijih na izbranih tujih trgih v letu 2026
- Vzdrževanje in nadgradnje Nacionalnega informacijskega središča za turizem v obdobju 2026 in 2027
- Izvajanje ocenjevanja kakovosti restavracij, priprave letnega izbora ter marketinških aktivnosti povezanih z vsakoletnim izborom vodnika…
- Operativna izvedba programov študijskih potovanj do konca decembra 2026
- Vzdrževanje in nadgradnje Nacionalnega informacijskega središča za turizem v obdobju 2026 in 2027
- Izvedba promocijskih in trženjskih aktivnosti za nosilni turistični produkt industrije srečanj v letu 2026
- GLOBALNA DIGITALNA KAMPANJA 2025/26
- OGLAŠEVANJE KLJUČNIH PRODUKTOV SLOVENSKEGA TURIZMA V SPLETNIH MEDIJIH NA IZBRANIH TUJIH TRGIH V LETU 2025
- GLOBALNA DIGITALNA KAMPANJA 2025/26