Online verkoop voer- en vaartuigen
Buyer: Belastingdienst, IUC Belastingdienst
- Published
- 3 November 2023
- Submission deadline
- 20 December 2023, 12:00
- Estimated value
- €6,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00670971-2023
- Reference
- 95ed83fd-525f-4ff0-8ca0-7e8620e5d387
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79342400Servicios de subasta
- 79342410Servicios de subasta electrónica
Description
Het betreft hier de aanbesteding van de online verkoop van voer- en/of vaartuigen voor Domeinen Roerende Zaken (DRZ). De maximale waarde van de opdracht bedraagt €6.000.000.
Award criteria
- Quality — Doelstelling van de Aanbestedende dienst is een Opdrachtnemer die in staat is om de “uitvoering dienstverlening” kan uitvoeren. Inschrijver wordt gevraagd om in een Plan van Aanpak te beschrijven met…
- Quality — Opdrachtgever hecht er veel belang aan dat bij aanvang van de samenwerking direct gebruik kan worden gemaakt van de in Bijlage 1 (par 5.4) beschreven webservices en webportaal. Het is daarom van…
- Quality — De Aanbestedende dienst hecht veel waarde aan het contracteren van ondernemers die een actief beleid hebben en voeren op gebied van Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen. Inschrijver wordt gevraagd…
- Price — De prijspunten worden naar rato verdeeld tussen de ondergrensprijs en de bovengrensprijs. Ondergrensprijs: € 4.260.000 Bovengrensprijs: € 5.615.000 De genoemde bovengrens is tevens de maximale prijs…
Official publications
- TED · 00670971-2023 · 3 November 2023
- OJS · 212/2023 · 3 November 2023
Other tenders from Belastingdienst, IUC Belastingdienst
- IBM, Red Hat & SAP licentie expertise
- Postdienstverlening Rijksoverheid
- Herinrichten van het Belasting & Douane Museum te Rotterdam
- Representatie artikelen
- Nationale Pakketdiensten MMO
- Technisch materiaal t.b.v. de bedrijfsvoering
- Marktconsultatie Applicant Tracking System (ATS)
- Programma voor Beginnend Leidinggevenden bij de Rijksoverheid
- Fiscale Monitor (onderzoek)
- Levering van online woordenboeken