Ömlesztett/szóródó/melegaszfalt anyagok szállítása
Buyer: Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 27 January 2025
- Submission deadline
- 24 February 2025, 13:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00056856-2025
- Reference
- 982e2b0b-146f-41a4-b9ee-ac47b05090db
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
Description
Vállalkozási keretszerződés keretében az útüzemeltetési és karbantartási munkákhoz szükséges ömlesztett és / vagy szóródó és / vagy melegaszfalt és / vagy mart aszfalt anyagok szállítása hat (6) részajánlati körben, mindösszesen nettó 2.241.000.000, - Ft keretösszeg erejéig az ajánlati felhívást (a továbbiakban: felhívás) kiegészítő közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: egyéb közbeszerzési dokumentumok) részét képező műszaki dokumentumban foglaltaknak megfelelően. A részajánlattétel lehetőségének biztosításával érintett közbeszerzési részek: 1. közbeszerzési rész: Észak-Magyarország régió 2. közbeszerzési rész: Észak-Alföld régió 3. közbeszerzési rész: Dél-Alföld régió 4. közbeszerzési rész: Dél-Dunántúl régió 5. közbeszerzési rész: Nyugat-Dunántúl régió 6. közbeszerzési rész: Közép-Dunántúl régió és Pest vármegye
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Észak-Magyarország régió | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
| 2 | Észak-Alföld régió | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
| 3 | Dél-Alföld régió | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
| 4 | Dél-Dunántúl régió | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
| 5 | Nyugat-Dunántúl régió | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
| 6 | Közép-Dunántúl régió és Pest vármegye | 60100000 Servicios de transporte por carretera | — |
Award criteria
- Quality — 2. A felhívás vonatkozó pontja szerint szükséges nyerges járműszerelvények vontatóinak EURO 6-os környezetvédelmi besorolása (Min 0 – max 5 db)
- Price — 1.1. Szállítás 0 - 10 km-ig (Ft/tonna/km)
- Price — 1.2. Szállítás 10 km fölött 20 km-ig (Ft/tonna/km)
- Price — 1.3. Szállítás 20 km fölött 40 km-ig (Ft/tonna/km)
- Price — 1.4. Szállítás 40 km-nél nagyobb távolságra (Ft/tonna/km)
- Price — 1.5. Állásidő (Ft/0,5 óra)
- Price — 1.6. Napi szállítási díj melegaszfalt és mart aszfalt bedolgozási célú szállítása esetén (Ft/gép/nap)
- Price — 1.7. 100 rakott kilométer feletti össz szállítási melegaszfalt és mart aszfalt bedolgozási célú szállítása esetén (Ft/tonna/km)
Official publications
- TED · 00056856-2025 · 27 January 2025
- OJS · 18/2025 · 27 January 2025
Other tenders from Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság