Охрана със СОТ на приемната на ТП на НОИ -София град.
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - СОФИЯ-ГРАД
- Published
- 15 April 2025
- Submission deadline
- 15 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,500 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00243375-2025
- Reference
- b70c7bb2-a436-4e1e-9c98-4517a67d082c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79711000Servicios de vigilancia de sistemas de alarma
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е охрана със СОТ на приемната на ТП на НОИ – София град, разположена в сграда (трафопост - клубно помещение), находяща се на адрес: гр. София, ж.к. „Младост-3” до бл. 347А. Приемната е с площ 240 кв.м., разпределена в единадесет помещения и има само един вход/изход. Охраната обхваща всички работни помещения и коридорите на територията на обекта и се осъществява, чрез сигнално-охранителната техника (СОТ), инсталирана в обекта. Охраната следва да се осъществява целогодишно, ежедневно, 24 часа в денонощието, вкл. в почивни и празнични дни. Посочената прогнозна стойност на поръчката е максималния финансов ресурс, който възложителят е предвидил и за чиято стойност ще сключи договора за обществената поръчка. В случай, че участник оферира по-висока Обща стойност от определената прогнозна стойност, същият ще бъде отстранен от процедурата. Поръчката се финансира от бюджета на НОИ.
Award criteria
- Price — За настоящата процедура критерият „най-ниска цена” представлява най-ниската предложена обща стойност за изпълнение на обществената поръчка, посочена в лева без ДДС.
Official publications
- TED · 00243375-2025 · 15 April 2025
- OJS · 74/2025 · 15 April 2025
Other tenders from ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - СОФИЯ-ГРАД