Odontologiniai instrumentai (4) (9315)
Buyer: VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- Published
- 9 December 2024
- Submission deadline
- 16 December 2024, 09:00
- Estimated value
- €273,807
- Place of performance
- Vilnius, LT011
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00749910-2024
- Reference
- fff283c3-9793-4b10-b1ea-a3a3917003f3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33130000Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades
- 33131172Pinzas dentales
- 33131123Botadores dentales
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-11 paskelbto pirkimo Nr. 744595 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP SI, tiesioginė nuoroda https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/686103-2024. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (77)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 2 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 3 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 4 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 5 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 6 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 7 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 8 | Kabliukas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 9 | Kabliukas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 10 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 11 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 12 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 13 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 14 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 15 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 16 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 17 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 18 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 19 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 20 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 21 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 22 | Kablys | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 23 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 24 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 25 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 26 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 27 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 28 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 29 | Pincetas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
| 30 | Korcangas | 33130000 Instrumental y aparatos de odontología y sus especialidades | €273,807 |
Official publications
- TED · 00749910-2024 · 9 December 2024
- OJS · 239/2024 · 9 December 2024
Other tenders from VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos
- AK - Priemonės intervencinei kardiologijai (12056)
- Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, trinkelės, šaligatvio plytelės, borteliai) (12655)
- Aplinkos paviršių dezinfekcijos priemonės (11839)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai II. (12117)
- Medicinos įrangos kvalifikavimo paslaugos (11678)
- Reagentai ir pagalbinės priemonės CAR-T gamybai I. (12116)
- NUTRAUKTAS Planšetinis kompiuteris su dėklu ir pieštuku (12785)
- AK - Elektrinių funkcinių lovų su čiužiniais pirkimas (12186)
- Kelio užtvarų modernizavimas ir prijungimas prie centralizuotos valdymo sistemos Santariškių g. 2 teritorijoje (13121)
- Medicinos priemonių pirkimas