Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin.
Buyer: GMINA LUBIN - Urząd Gminy w Lubinie
- Published
- 7 May 2024
- Place of performance
- Lubin, PL516
- Procedure
- Negotiated procedure
- Notice number
- 00270153-2024
- Reference
- c9ced46f-d012-4211-bc6b-bbdf915f58c0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o nazwie „Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin” - (postępowanie o nr OR.271.46.2022 ) zostały zawarte m. in. umowy, dla których będzie przeprowadzone zamówienie z wolnej ręki: 1) Zadanie pn. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Lubin – Umowa 176/W/KM/2023/U z dnia 13.02.2023r. - na kwotę 6 490 421,25 zł netto, 7 009 654,95 zł brutto – zamówienie podstawowe – (Zadanie 1), 2) Zadanie pn. Zagospodarowanie odpadów zebranych z nieruchomości zamieszkałych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) – Umowa 178/W/KM/2023/U z dnia 13.02.2023r. - na kwotę 1 123 500,00 zł netto, 1 213 380,00 zł brutto - zamówienie podstawowe - (Zadanie 3). Przedmiot niniejszego zamówienia polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia co w zamówieniu podstawowym i dla ww. zadań było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym. Niniejsze zamówien…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie pn. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Lubin | 90512000 Servicios de transporte de desperdicios | — |
| 2 | Zadanie pn. Zagospodarowanie odpadów zebranych z nieruchomości zamieszkałych w punktach selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
Award criteria
- Price — cena 100%
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Gminy Lubin spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | 1,335,099 zł | — |
| EKOPARTNER RECYKLING Sp. z o.o. | 1,335,099 zł | — |
| EKOPARTNER RECYKLING Sp. z o.o. | 224,535 zł | — |
Official publications
- TED · 00270153-2024 · 7 May 2024
- OJS · 89/2024 · 7 May 2024
Other tenders from GMINA LUBIN - Urząd Gminy w Lubinie
- DOWOZY WRAZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ LUBIN W ROKU SZKOLNYM 2024/2025
- Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin
- Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin.
- Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin
- DOWOZY WRAZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ LUBIN W ROKU SZKOLNYM 2024/2025
- Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin.
- Zakup okresowych biletów na powiatową komunikację publiczną na terenie Powiatu Lubińskiego na sieci organizowanej przez Powiat Lubiński w…
- Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin.
- Odbiór i zagospodarowanie oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie gminy Lubin.
- Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin