Odbiór i zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 ze Stacji Przeładunkowej w Polskiej Wsi
Buyer: Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Published
- 24 September 2024
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00572049-2024
- Reference
- 40e0add1-443d-440a-8351-6e4cfba11b99
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
- 90533000Servicios de gestión de vertederos
- 90512000Servicios de transporte de desperdicios
Description
1. Przedmiotem negocjacji będą warunki realizacji opisanego poniżej zamówienia oraz cena za odbiór i zagospodarowanie 1 Mg odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01. 2. Zamawiający w przetargu nieograniczonym na usługę odbioru i zagospodarowania ww. odpadów (nr referencyjny ZGOK/PN/13/2022) przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP do wartości: 800 000,00 zł netto, co stanowiło 179 629,96 euro (na dzień szacowania wartości zamówienia wg kursu euro 4,4536; Podstawa prawna: Obwieszczenie z dnia 3 grudnia 2021 r. Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych w sprawie aktualnych progów unijnych, ich równowartości w złotych, równowartości w złotych kwot wyrażonych w euro oraz średniego kursu złotego w stosunku do euro stanowiącego podstawę przeliczania wartości zamówień publicznych lub konkursów (Dz. U. z 2021 r. poz. 1177). W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający zamierza udzielić zamówienia do wartości 346 500,00 zł netto. 3. Przedmiotem zamówienia w ww. przetargu oraz w ramach niniejszego postępowania jest usługa odbioru i zagospodarowania odpadów ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 01 w sposób zapewniający przejście odpow…
Award criteria
- Price — Za podstawę obliczeń przyjęta zostanie łączna cena brutto Oferty podana w Formularzu Oferty. Do określenia liczby punktów uzyskanej przez Wykonawcę za kryterium cena wykorzystany zostanie wzór: Kc =…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Remondis Warmia-Mazury Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | — | — |
Official publications
- TED · 00572049-2024 · 24 September 2024
- OJS · 186/2024 · 24 September 2024
Other tenders from Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- ZGOK/PN/29/2026 - Dostawa w formie długoterminowego wynajmu fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej do ZUOK w Olsztynie
- ZGOK/PN/28/2026 - Dostawa w formie długoterminowego wynajmu trzech fabrycznie nowych ładowarek teleskopowych (Stacje Przeładunkowe)
- ZGOK/PN/30/2026 - Dostawa w formie długoterminowego wynajmu fabrycznie nowej czołowej ładowarki kołowej z ramą przegubową do ZUOK w…
- ZGOK/PN/13/2026-Dostawy energii elektrycznej oraz bilansowanie handlowe dla ZGOK Sp. z o.o. w Olsztynie
- Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (nadsit), pochodzących z mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym z…
- Odbiór z ZUOK w Olsztynie i zagospodarowanie odpadów o kodzie 17 09 04 (zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione…
- ZGOK/PN/15/2026 - Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 20 01 10 i 20 01 11 (odzież i tekstylia) z ZUOK w Olsztynie
- Odbiór i zagospodarowanie, poprzez termiczne przekształcenie, odpadów o kodzie 19 12 10, pochodzących z mechaniczno-biologicznego…
- Dostawa w formie długoterminowego wynajmu trzech ciągników siodłowych z naczepami do ZUOK w Olsztynie
- Dostawa w formie długoterminowego wynajmu trzech ciągników siodłowych z naczepami do ZUOK w Olsztynie