Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu
Buyer: Izba Administracji Skarbowej w Opolu
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 18 September 2026, 09:00
- Place of performance
- PL524
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00593805-2026
- Reference
- 8b022093-1ba1-4cff-800f-2760c97e3aa1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79710000Servicios de seguridad
- 79715000Servicios de patrullas
- 79714000Servicios de vigilancia
- 79711000Servicios de vigilancia de sistemas de alarma
Description
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ochrony osób i mienia w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Opolu na terenie województwa opolskiego, usługi monitorowania lokalnego systemu alarmowego (łączami telefonicznymi) zgodnie z ustawą z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia (t.j. Dz. U z 2025 r. poz. 532 z późn. zm.) polegającej na: 1) stałej ochronie fizycznej, 2) doraźnej ochronie fizycznej, 3) monitoringu systemu sygnalizacji włamania i napadu wraz z funkcjonowaniem grupy interwencyjnej, 4) monitoringu systemu sygnalizacji pożarowej, 5) asyście kluczy. Postępowanie o udzielnie zamówienia publicznego na usługi społeczne i inne szczególne usługi prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 w związku z art. 359 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.). Zamawiający informuje, że w niniejszym postępowaniu stosuje procedurę uproszczoną, o której mowa w art. 360 ustawy Pzp, przewidzianą dla usług społecznych i innych szczególnych usług. Działając na podstawie art. 360 ustawy Pzp, Zamawiający nie stosuje: przepisów związanych z obowiązkiem składania oświadczen…
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 2 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 3 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 4 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 5 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 6 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 7 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 8 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 9 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 10 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 11 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 12 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 13 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
| 14 | Ochrona fizyczna, ochrona z udziałem grup interwencyjnych oraz asysta kluczy w obiektach Izby Administracji Skarbowej w Opolu | 79710000 Servicios de seguridad | — |
Award criteria
- Price — Cena - waga kryterium 100%
Official publications
- TED · 00593805-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026