NUJNO VZDRŽEVANJE ZA OMOGOČANJE STABILIZACIJE IKT OKOLJA
Buyer: JAVNA AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARNOST PROMETA
- Published
- 9 September 2025
- Submission deadline
- 9 October 2025, 12:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00585851-2025
- Reference
- 75df01ad-98a6-4580-8388-6aa39d688b20
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Description
Javno naročilo zajema storitve nujnega vzdrževanje za omogočanje stabilizacije IKT okolja za obdobje 48 mesecev.
Award criteria
- Price — kot je navedeno v RD
- Price — kot je navedeno v rd
- Quality — kot je navedeno v rd
Official publications
- TED · 00585851-2025 · 9 September 2025
- OJS · 172/2025 · 9 September 2025
Other tenders from JAVNA AGENCIJA REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARNOST PROMETA
- IZVAJANJE FINANČNO-RAČUNOVODSKIH STORITEV Z UPORABO PROGRAMSKIH REŠITEV ZA OBDOBJE 36 MESECEV
- NUJNO VZDRŽEVANJE ZA OMOGOČANJE STABILIZACIJE IKT OKOLJA
- NUJNO VZDRŽEVANJE ZA OMOGOČANJE STABILIZACIJE IKT OKOLJA
- STORITVE MEDIJSKEGA ZAKUPA ZA ZUNANJE IN MOBILNO OGLAŠEVANJE TER OGLAŠEVANJA ZA PODROČJE TISKANIH MEDIJEV IN SPLETNEGA OGLAŠEVANJA
- DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA NAKUP PROMOCIJSKEGA MATERIALA
- DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA IZVAJANJE MEDIJSKEGA OGLAŠEVANJA
- DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA NAKUP PROMOCIJSKEGA MATERIALA
- DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA IZVAJANJE MEDIJSKEGA OGLAŠEVANJA
- DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA IZVAJANJE MEDIJSKEGA OGLAŠEVANJA
- DINAMIČNI NABAVNI SISTEM ZA IZVAJANJE MEDIJSKEGA OGLAŠEVANJA