Novi sustav za prodaju karata
Buyer: HŽ Putnički prijevoz d.o.o.
- Published
- 26 November 2024
- Submission deadline
- 5 December 2024, 10:00
- Estimated value
- €10,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00721092-2024
- Reference
- b9cdbd3f-5fd9-4300-b876-640d34de14fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48480000Paquetes de software de ventas, mercadotecnia e inteligencia empresarial
Description
Naručitelj zbog ograničenja broja raspoloživih polja u EOJN daje vezano uz predmet nabave kao informaciju gospodarskim subjektima kratak izvod podataka vezanih uz predmet nabave te opis predmeta nabave. Navedeni izvod sadrži samo kratak presjek najbitnijih informacija kako bi se gospodarske subjekte upoznalo sam predmetnom nabave te u cilju jasnih, preciznih, razumljivih i nedvojbenih odredaba dokumentacije o nabavi Naručitelj upućuje gospodarske subjekte na Prilog 1 "OPIS PREDMETA NABAVE" kojim će Naručitelj kao zasebnim prilogom dokumentacije o nabavi zbog ograničenja broja raspoloživih polja u EOJN RH definirati potpuni opis predmeta nabave. Predmet javne nabave je nabava i implementacija cjelokupnog programskog rješenja za prodaju karata i rezervacija u unutarnjem i međunarodnom željezničkom prometu putnika Naručitelja (u daljnjem tekstu: sustav). Sustav treba biti temeljen na novim i modernim tehnologijama koje će u narednom vremenskom periodu moći pratiti nova tehnološka i aplikativna rješenja, a čime će se znatno utjecati na brzinu funkcioniranja sustava te smanjene troškove održavanja i budućih nadogradnji u cjelokupnom sustavu. Sustav treba omogućiti krajnjim korisnici…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao drugi važan kriterij za ocjenu ekonomski najpovoljnije ponude određuje održavanje sustava. Maksimalan broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 30…
- Quality — Naručitelj kao drugi važan kriterij za ocjenu ekonomski najpovoljnije ponude određuje održavanje sustava. Maksimalan broj bodova koji gospodarski subjekt može dobiti po ovom kriteriju je 30…
- Quality — Naručitelj kao treći važan kriterij određuje jamstveni rok na implementirani i primopredani sustav. Minimalni jamstveni rok iznosi minimalno 60 (šezdeset) mjeseci, od dana primopredaje sustava.…
Official publications
- TED · 00721092-2024 · 26 November 2024
- OJS · 230/2024 · 26 November 2024