NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
Buyer: Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- Published
- 18 December 2025
- Submission deadline
- 20 February 2026, 12:00
- Estimated value
- €600,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00842012-2025
- Reference
- 54919fd3-bab1-43a8-8526-d485eb653108
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
- 72222300Servicios de tecnología de la información
- 72250000Servicios de sistemas y apoyo
Description
De Staat der Nederlanden nodigt u als potentiële Inschrijver uit om in te schrijven voor de Europese Aanbesteding NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst. Het doel is het afsluiten van een dienstverleningsovereenkomst met één geselecteerde leverancier die na gunning (medio april 2026) in het geval van een (ernstig) IB- incident, bij kan springen en OCW kan ondersteunen met specialistische kennis. In jargon heet dit een Retainer overeenkomst. De geraamde omvang van de opdracht is door de Aanbestedende dienst vastgelegd in het inkoopstartformulier. De totale geschatte opdrachtwaarde voor 6,5 jaar bedraagt € 600.000,- exclusief btw.
Award criteria
- Quality — Voor meer informatie m.b.t. dit subgunningscriterium, verwijs ik graag naar het beschrijvend document.
- Price — De totale inschrijfprijs m.b.t. P1 Vaste kosten – Stand-by o.b.v. 24/7/365 over de initiële contractperiode van 4 jaar kunt u opgeven door middel van het invullen van invulformulier V Prijzenblad. U…
- Cost — De totale inschrijfprijs m.b.t. P2 t/m P4: inzet IB-incidenten (uurtarieven) over de initiële contractperiode van 4 jaar kunt u opgeven door middel van het invullen van invulformulier V Prijzenblad.…
- Cost — De totale inschrijfprijs m.b.t. P5 Intaketraject over de initiële contractperiode van 4 jaar kunt u opgeven door middel van het invullen van invulformulier V Prijzenblad. U voegt dit invulformulier…
Official publications
- TED · 00842012-2025 · 18 December 2025
- OJS · 244/2025 · 18 December 2025
Other tenders from Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- NIS2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
- Kenniscentrum Hoogbegaafdheid
- DAS Compute & Storage - Publicatie gegunde opdrachten 2026 Q2
- Eindejaarsgeschenken 2026 - 2030
- NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
- Parametrisch model onderwijshuisvesting
- MDT effect- en impactonderzoek
- DAS Compute & Storage - Publicatie gegunde opdrachten 2026 Q1
- MDT effect- en impactonderzoek
- Regionale begeleiding Sterk Techniekonderwijs vmbo en Regionaal investeringsfonds mbo