Neurointervenciós eszközök beszerzése - 2025
Buyer: Szegedi Tudományegyetem
- Published
- 20 May 2025
- Submission deadline
- 30 May 2025, 14:00
- Place of performance
- Szeged, HU333
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00324967-2025
- Reference
- 53509e39-029a-4a1f-b954-835aaa23b3dd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
A Szegedi Tudományegyetem mint Ajánlatkérő a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban Kbt.) második része szerinti uniós értékhatárt elérő, Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodásos, Kbt. 81. § szerinti nyílt eljárást kíván lefolytatni „Neurointervenciós eszközök beszerzése - 2025” megnevezéssel, Kbt. 109. § szerinti elektronikus katalógus alkalmazásával. Az eljárás elektronikus katalógusra vonatkozó részletes szabályait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a Kbt. 50. §. (2) d) foglalt követelményeknek a keretösszeg megadásával a hirdetményben megfelel, tekintettel Kbt. 3. §. 18. foglaltakra. Az elektronikus katalógus 146 tételből áll, összesen 1 033 525 661,- Ft Keretösszegben. A beszerzendő termékek Keretmennyisége összesen 12 557 db eszköz. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. A Keretmegállapodás időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik a keretmegállapodásban foglalt objektív szempontok szerint az elektronikus katalógusból kiválasztott ajánlattevő(k)től.
Award criteria
- Quality — Ellátás lefedettsége (megajánlott tételek száma)
- Price — Keretösszeg
Official publications
- TED · 00324967-2025 · 20 May 2025
- OJS · 96/2025 · 20 May 2025