Nauji elektriniai žemagrindžiai M3CE autobusai
Buyer: SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas (PV)
- Published
- 10 December 2024
- Estimated value
- €4,135,000
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00754324-2024
- Reference
- 5dcb4fe2-0b66-45a3-857b-7ca4cbc542dc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34121100Autobuses de servicio público
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-29 paskelbto pirkimo Nr. 734695 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/viewtransaction.asp?TID=734695 . Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai, tikslinant tiekėjų registracijos, susirašinėjimo ir paraiškų/pasiūlymų teikimo adresą iš https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt į https://viesiejipirkimai.lt. Pirkimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymu.
Award criteria
- Quality — 1
Official publications
- TED · 00754324-2024 · 10 December 2024
- OJS · 240/2024 · 10 December 2024
Other tenders from SĮ Vilniaus rajono autobusų parkas (PV)
- Nauji elektriniai žemagrindžiai M3CE autobusai
- 2 nauji biodujomis varomi M3 autobusai (18 - 35 vietų su stovimom vietom) (atviras konkursas)
- Nauji elektriniai žemagrindžiai M3CE autobusai
- Nauji elektriniai žemagrindžiai M3CE autobusai
- Nauji elektriniai žemagrindžiai M3CE autobusai
- Nauji elektriniai žemagrindžiai M3CE autobusai
- Kuras transporto priemonėms
- Du nauji žemagrindžiai dyzeliniai M3 autobusai
- Du nauji žemagrindžiai dyzeliniai M3 autobusai
- Du nauji žemagrindžiai dyzeliniai M3 autobusai