El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

Naprawy optyk sztywnych - sprawa nr Z/46/PN/24

Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego

Published
3 July 2024
Submission deadline
8 August 2024, 12:00
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00394396-2024
Reference
94f5486c-cf9d-4861-9148-145a3223a734
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi napraw optyk sztywnych zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Miejsce realizacji zamówienia: Realizacja napraw optyk sztywnych będzie odbywać się w siedzibie Wykonawcy 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na następujące zadania: Zadanie 1 Naprawa optyk sztywnych Zadanie 2 Naprawa optyk sztywnych Zadanie 3 Naprawa optyk sztywnych Zadanie 4 Naprawa optyk sztywnych Zadanie 5 Naprawa optyk sztywnych Zadanie 6 Naprawa optyk sztywnych Zadanie 7 Naprawa optyk sztywnych Zadanie 8 Naprawa optyk sztywnych Zadanie 9 Naprawa optyk sztywnych 4. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie nr 1: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
2 Zadanie nr 2: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
3 Zadanie nr 3: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
4 Zadanie nr 4: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5 Zadanie nr 5: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
6 Zadanie nr 6: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
7 Zadanie nr 7: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
8 Zadanie nr 8: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
9 Zadanie nr 9: Naprawa optyk sztywnych
PL616
50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos

Award criteria

Official publications

Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego