Nakup, vgradnja in vzdrževanje multimedijske opreme za predavalnice in skupne prostore UL FMF
Buyer: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO
- Published
- 24 December 2025
- Submission deadline
- 30 January 2026, 09:00
- Estimated value
- €602,525
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00863450-2025
- Reference
- 46aa5b17-ffaa-4864-ba36-8159d029064b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38652100Proyectores
- 50342000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de audio
- 50343000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de vídeo
- 32322000Equipo multimedia
Description
Predmet javnega naročila je nakup, vgradnja in redno vzdrževanje projektorjev, profesionalnih zaslonov, zvočnikov, mikrofonov, mešalnih miz, videokonfrenčnih sistemov in druge multimedijske opreme potrebne za izvajanje predavanj v predavalnicah in predstavitve dogodkov v skupnih prostorih. Razdelitev na sklope: javno naročilo je razdeljeno na 2. sklopa: Sklop 1. Nakup, vgradnja in vzdrževanje multimedijske opreme za predavalnice in skupne prostore na lokacijah Jadranska 19, Jadranska 21, Pot na Golovec 25, Gerbičeva 60 Sklop 2. Nakup, vgradnja in vzdrževanje multimedijske opreme za predavalnice in skupne prostore na lokacijah Jadranska 26
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sklop 1 | 38652100 Proyectores | €517,479 |
| 2 | Sklop 2 | 38652100 Proyectores | €85,046 |
Award criteria
- Price — Ekonomsko najugodnejša ponudba.
Official publications
- TED · 00863450-2025 · 24 December 2025
- OJS · 248/2025 · 24 December 2025
Other tenders from UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO
- Dinamični nabavni sistem za PROMOCIJSKI MATERIAL UL FMF
- Dinamični nabavni sistem za PROMOCIJSKI MATERIAL UL FMF
- Dinamični nabavni sistem za dobavo in montažo pohištvene opreme za pisarne in učilnice na UL FMF
- Laboratorijske komponente in material za optične eksperimente
- Laboratorijske komponente in material za optične eksperimente
- Laboratorijske komponente in material za optične eksperimente
- SUKCESIVNA DOBAVA STREŽNIŠKE OPREME IN AKTIVNE OPREME ZA WAN IN LAN
- NAKUP MAGNETOMETRA (MPMS 3 SQUID MAGNETOMETER)
- NAKUP MAGNETOMETRA (MPMS 3 SQUID MAGNETOMETER)
- NAKUP MAGNETOMETRA (MPMS 3 SQUID MAGNETOMETER)