Nakup radiofarmakov
Buyer: ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA
- Published
- 12 November 2024
- Submission deadline
- 18 November 2024, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00686643-2024
- Reference
- 6bdec123-0693-4d6d-8171-f8a7f950b3a0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09344000Radioisótopos
Description
Nakup radiofarmakov za obdobje 2 let. Naročnik oddaja javno naročilo za predmet naročila »Nakup radiofarmakov za obdobje 2 let«, po sklopih. Naročilo je razdeljeno v 4 skupine. Skupine sestavljajo posamezni sklopi.
Lots (19)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Komplet za pripravo 99mTc-3,3-difosfono-1,2-propandikarboksilne kisline (99mTc-DPD) za injekcije | 09344000 Radioisótopos | — |
| 2 | Komplet za pripravo 99mTc-sestamibi injekcij | 09344000 Radioisótopos | — |
| 3 | Komplet za pripravo 99mTc-nanokoloidnega humanega albumina za injekcije | 09344000 Radioisótopos | — |
| 4 | Komplet za pripravo 99mTc-makrosalb (99mTc-MAA) ali 99mTc-HSA-mikrosfer injekcij | 09344000 Radioisótopos | — |
| 5 | Komplet za pripravo 99mTc-mertiatida (99mTc-MAG3) za injekcije | 09344000 Radioisótopos | — |
| 6 | Komplet za pripravo 99mTc-humanega albumina (99mTc-HSA) za injekcije | 09344000 Radioisótopos | — |
| 7 | Komplet za pripravo 99mTc-HYNIC-Tyr3-oktreotid (99mTc-HYNIC-TOC) za injekcije | 09344000 Radioisótopos | — |
| 8 | 99Mo/99mTc generator | 09344000 Radioisótopos | — |
| 9 | 131I-MIBG 3 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 10 | 131I-MIBG 100 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 11 | 131I-MIBG 150 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 12 | 123I-MIBG 2 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 13 | 123I-MIBG 5 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 14 | 123I-NaI solucija 5 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 15 | 123I-NaI solucija 10 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 16 | 131I-NaI solucija 10 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 17 | 131I-NaI solucija 50 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 18 | 131I-NaI solucija 100 mCi | 09344000 Radioisótopos | — |
| 19 | Sklop 19 - 131I-NaI kapsule | 09344000 Radioisótopos | — |
Award criteria
- Price — Naročnik bo najugodnejšo ponudbo izbral na osnovi najnižje skupne vrednosti posameznega sklopa v EUR z DDV za obdobje dveh (2) let
Official publications
- TED · 00686643-2024 · 12 November 2024
- OJS · 220/2024 · 12 November 2024