El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Nakup radiofarmakov

Buyer: ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA

Published
7 October 2024
Submission deadline
11 November 2024, 10:00
Place of performance
SI041
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00600527-2024
Reference
6bdec123-0693-4d6d-8171-f8a7f950b3a0
Official source
Official source

CPV codes

Description

Nakup radiofarmakov za obdobje 2 let. Naročnik oddaja javno naročilo za predmet naročila »Nakup radiofarmakov za obdobje 2 let«, po sklopih. Naročilo je razdeljeno v 4 skupine. Skupine sestavljajo posamezni sklopi.

Lots (19)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Komplet za pripravo 99mTc-3,3-difosfono-1,2-propandikarboksilne kisline (99mTc-DPD) za injekcije
SI041
09344000 Radioisótopos
2 Komplet za pripravo 99mTc-sestamibi injekcij
SI041
09344000 Radioisótopos
3 Komplet za pripravo 99mTc-nanokoloidnega humanega albumina za injekcije
SI041
09344000 Radioisótopos
4 Komplet za pripravo 99mTc-makrosalb (99mTc-MAA) ali 99mTc-HSA-mikrosfer injekcij
SI041
09344000 Radioisótopos
5 Komplet za pripravo 99mTc-mertiatida (99mTc-MAG3) za injekcije
SI041
09344000 Radioisótopos
6 Komplet za pripravo 99mTc-humanega albumina (99mTc-HSA) za injekcije
SI041
09344000 Radioisótopos
7 Komplet za pripravo 99mTc-HYNIC-Tyr3-oktreotid (99mTc-HYNIC-TOC) za injekcije
SI041
09344000 Radioisótopos
8 99Mo/99mTc generator
SI041
09344000 Radioisótopos
9 131I-MIBG 3 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
10 131I-MIBG 100 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
11 131I-MIBG 150 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
12 123I-MIBG 2 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
13 123I-MIBG 5 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
14 123I-NaI solucija 5 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
15 123I-NaI solucija 10 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
16 131I-NaI solucija 10 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
17 131I-NaI solucija 50 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
18 131I-NaI solucija 100 mCi
SI041
09344000 Radioisótopos
19 Sklop 19 - 131I-NaI kapsule
SI041
09344000 Radioisótopos

Award criteria

Official publications