Nakup pogonskega goriva za obdobje treh let
Buyer: JAVNO PODJETJE KOMUNALA ČRNOMELJ d.o.o.
- Published
- 14 May 2025
- Submission deadline
- 9 June 2025, 10:00
- Estimated value
- €542,393
- Place of performance
- SI037
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00309895-2025
- Reference
- 055a1891-e091-4698-8f05-ae06f353f21b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09000000Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
Description
Javno naročilo je razdeljeno le na en sklop in sicer za nakup pogonskega goriva na bencinskih servisih. Podrobnejša specifikacija je razvidna iz tehničnih specifikacij.
Award criteria
- Price — Merilo za izbor najugodnejšega ponudnika je najnižja ponudbena cena
Official publications
- TED · 00309895-2025 · 14 May 2025
- OJS · 92/2025 · 14 May 2025
Other tenders from JAVNO PODJETJE KOMUNALA ČRNOMELJ d.o.o.
- Samonakladalno komunalno vozilo z dvigalom
- Samonakladalno komunalno vozilo z dvigalom
- Nakup pogonskega goriva za obdobje treh let
- Nakup pogonskega goriva za obdobje treh let
- Nakup pogonskega goriva za obdobje treh let
- Zavarovanje premoženja, oseb in premoženjskih interesov
- Zavarovanje premoženja, oseb in premoženjskih interesov
- DOBAVA VODOVODNEGA MATERIALA
- DOBAVA VODOVODNEGA MATERIALA
- DOBAVA VODOVODNEGA MATERIALA