NAKUP NOVEGA GASILSKEGA VOZILA GVC-1 ZA POTREBE PGD ŠENTILJ
Buyer: MESTNA OBČINA VELENJE
- Published
- 21 March 2025
- Submission deadline
- 23 April 2025, 10:00
- Place of performance
- SI034
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00183947-2025
- Reference
- a28e1104-6fea-49a2-9596-9306a61d6837
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144210Vehículos de extinción de incendios
Description
Mestna občina Velenje izvaja javno naročilo na podlagi 3. odstavka 66. člena ZJN-3 v imenu in za račun Prostovoljnega gasilskega društva Šentilj. Predmet naročila je NAKUP NOVEGA GASILSKEGA VOZILA GVC-1 ZA POTREBE PGD ŠENTILJ. Dobavni rok za prevzem vozila je najkasneje do dne 30.04.2026.
Award criteria
- Price — Izbira ekonomsko najugodnejše ponudbe bo potekala po naslednjem merilu: najnižja skupna končna ponudbena cena z DDV.
Official publications
- TED · 00183947-2025 · 21 March 2025
- OJS · 57/2025 · 21 March 2025