NAKUP KANAL-JETA ADR
Buyer: Javno podjetje Komunala Škofja Loka d.o.o.
- Published
- 13 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 12:00
- Estimated value
- €405,000
- Place of performance
- SI042
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00151710-2024
- Reference
- 8418cb46-9311-4788-bce3-486f110f2201
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144500Vehículos para desperdicios y aguas residuales
Description
Nakup novega komunalnega vozila KANAL-JETA ADR, za potrebe opravljanja dejavnosti.
Award criteria
- Price — Naročnik bo javno naročilo oddal ponudniku, ki bo oddal ekonomsko najugodnejšo ponudbo. Najugodnejši ponudnik je tisti, čigar ponudba bo dopustna in ekonomsko najugodnejša, upoštevajoč določila iz…
Official publications
- TED · 00151710-2024 · 13 March 2024
- OJS · 52/2024 · 13 March 2024
Other tenders from Javno podjetje Komunala Škofja Loka d.o.o.
- NAKUP RABLJENEGA triosnega komunalnega vozila z rotirajočim bobnom za zbiranje bioloških odpadkov
- IZVAJANJE ZAVAROVALNIH STORITEV
- NAKUP RABLJENEGA triosnega komunalnega vozila z rotirajočim bobnom za zbiranje bioloških odpadkov
- IZVAJANJE ZAVAROVALNIH STORITEV
- NAKUP RABLJENEGA triosnega komunalnega vozila z rotirajočim bobnom za zbiranje bioloških odpadkov
- IZVAJANJE ZAVAROVALNIH STORITEV
- NAKUP IN DOBAVA GORIVA
- NAKUP IN DOBAVA GORIVA
- Pomoč pri urejanju in čiščenju javnih površin v Občini Škofja Loka
- NAKUP KANAL-JETA ADR