NAKUP IN UVEDBA »ELEKTRONSKEGA DOKUMENTNEGA SISTEMA«
Buyer: NACIONALNI INŠTITUT ZA BIOLOGIJO National Institute of Biology
- Published
- 2 June 2025
- Submission deadline
- 18 June 2025, 13:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00355147-2025
- Reference
- 1f45abab-282e-47b0-81e2-a055a7357a2c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72200000Servicios de programación de software y de consultoría
Description
Javno naročilo zajema nakup, uvedbo in vzdrževanje »Elektronskega dokumentnega sistema« skladno s specifikacijami naročnika, ki je lahko vzpostavljen tudi po sklopih ( modulih / funkcionalnosti). Od ponudnikov se zahteva celovita ponudba, ki zajema vsa zahtevana dela, ki pa se lahko dobavijo po sklopih (modulih / funkcionalnostih) oziroma fazah, po katerih se lahko tudi obračunajo.
Award criteria
- Price — Cene v ponudbi morajo biti podane v skladu z zahtevami razpisne dokumentacije in izražene v evrih. V ponudbeni ceni morajo biti zajeti vsi stroški ponudnika vključno z vzdrževanjem sistema za dobo 4…
- Quality — Ponudnik je v zadnjih 5 letih, šteto od roka za oddajo ponudb za to naročilo, kvalitetno in v skladu s pogodbenimi določili izvedel in uvedel ter prevzel v vzdrževanje projekt implementacije EDS…
Official publications
- TED · 00355147-2025 · 2 June 2025
- OJS · 104/2025 · 2 June 2025
Other tenders from NACIONALNI INŠTITUT ZA BIOLOGIJO National Institute of Biology
- Nakup elektronskega dokumentnega sistema
- Nakup elektronskega dokumentnega sistema
- Nakup elektronskega dokumentnega sistema
- Nakup osebnih in prenosnih računalnikov in računalniške opreme
- NAKUP IN UVEDBA »ELEKTRONSKEGA DOKUMENTNEGA SISTEMA«
- Nakup elektronskega dokumentnega sistema
- Nakup osebnih in prenosnih računalnikov in računalniške opreme
- Vzdrževanje informacijskega sistema NIB
- NAKUP IN UVEDBA »ELEKTRONSKEGA DOKUMENTNEGA SISTEMA«
- Vzdrževanje informacijskega sistema NIB