Nakup gasilskega vozila za gašenje in reševanje z višin ALK 23/12
Buyer: OBČINA KAMNIK
- Published
- 24 September 2025
- Submission deadline
- 22 October 2025, 09:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00624981-2025
- Reference
- e9a8b41f-c4b3-43ce-ac46-2ea9aedab54f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144210Vehículos de extinción de incendios
Description
Javno naročilo zajema nakup gasilskega vozila za gašenje in reševanje z višin ALK 23/12
Award criteria
- Price — Upošteva se ponudbena cena v EUR z DDV
Official publications
- TED · 00624981-2025 · 24 September 2025
- OJS · 183/2025 · 24 September 2025