NAKUP DILUCIJSKEGA HLADILNIKA
Buyer: Institut »Jožef Stefan«
- Published
- 19 December 2025
- Submission deadline
- 22 January 2026, 10:00
- Place of performance
- SI041
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00848369-2025
- Reference
- 614eff70-12f1-4b96-895b-063fef96783f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
Predmet javnega naročila je pridobitev in inštalacija dilucijskega hladilnika, ki omogoča vzporedne meritve različnih kvantnih naprav (npr. superprevodnih kubitov) pri nizkih temperaturah (doseči mora najmanj 30 mK v režimu neprekinjenega hlajenja) in v frekvenčnem območju DC-18 GHz z dodatnimi hitrimi linijami (vsaj 60 GHz pasovne širine). Konfiguracija dilucijskega hladilnika mora omogočiti montažo na optično mizo z optičnim dostopom. Prostor za vzorce mora biti na vrhu vseh hladilnih stopenj (t.j. montiranje vzorcev z vrha).
Award criteria
- Price — Naročnik bo oddal javno naročilo na podlagi ekonomsko najugodnejše ponudbe, določene na podlagi najnižje ponudbene cene brez DDV, ob upoštevanju vseh zahtev.
Official publications
- TED · 00848369-2025 · 19 December 2025
- OJS · 245/2025 · 19 December 2025