Najem osebnih vozil, izvedba vulkanizerskih storitev in dobava pnevmatik (z upoštevanjem okoljskih vidikov).
Buyer: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Published
- 2 May 2024
- Estimated value
- €64,508
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00259131-2024
- Reference
- a7ebd4a0-df37-4a9e-8b87-ee0dc591d459
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34110000Automóviles para pasajeros
- 34350000Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados
Description
Najem osebnih vozil, izvedba vulkanizerskih storitev in dobava pnevmatik (z upoštevanjem okoljskih vidikov). Javno naročilo je razdeljeno na tri (3) sklope, podrobnejši opis javnega naročila je razviden iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sklop št. 1: Najem električnega vozila | 34110000 Automóviles para pasajeros | €23,000 |
| 2 | Sklop št. 2: Najem vozila s pogonom 4 x 4 | 34110000 Automóviles para pasajeros | €27,000 |
| 3 | Sklop št. 3: Vulkanizerske storitve in dobava okolju manj obremenjujočih pnevmatik | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €14,508 |
Award criteria
- Price — Ponudbena cena (v EUR brez DDV)
- Price — Ponudbena cena (v EUR brez DDV)
- Quality — Vozila, ki so opremljena s sistemi za nadzor tlaka v pnevmatikah
- Quality — Vozila, ki so opremljena s sistemi za nadzor tlaka v pnevmatikah
- Quality — Uporaba obnovljivih virov energije
- Price — Skupna ponudbena vrednost (v EUR brez DDV)
- Cost — ODDALJENOST LOKACIJE OPRAVLJANJA STORITVE OD SEDEŽA NAROČNIKA (Ulica heroja Staneta 1, 2000 Maribor)
- Price — POPUST NA CENO PNEVMATIK GLEDE NA URADNIK CENIK DISTRIBUTERJA
- Quality — ENERGETSKA UČINKOVITOST PONUJENIH PNEVMATIK
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ŠTAJERSKI AVTO DOM d.o.o. | €26,526 | — |
Official publications
- TED · 00259131-2024 · 2 May 2024
- OJS · 86/2024 · 2 May 2024
Other tenders from Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Najem delovnih strojev
- Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za gradbena, obrtniška in inštalacijska dela
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Prevzem in obdelava mešanih gradbenih odpadkov s klas. št. 17 09 04
- Dobava nadomestnih delov in materiala za izvedbo smučarskih sezon - Sklop št. 2: Elektromaterial za žičnice in zasneževalne sisteme
- Najem delovnih strojev
- Sukcesivni nakup asfaltnih zmesi za potrebe gospodarske javne službe in manjših projektov
- Posredovanje delovne sile
- Najem avtobusov za potrebe Javnega podjetja Marprom d.o.o. (z upoštevanjem okoljskih vidikov) – ponovitev