Najem gradbene mehanizacije – ponovitev
Buyer: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Published
- 18 December 2024
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00777636-2024
- Reference
- f5206e22-256e-4a17-a8e7-c43ac78f3ed9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60180000Alquiler de vehículos de transporte de mercancías con conductor
Description
Predmet javnega naročila je najem gradbene mehanizacije – ponovitev Javno naročilo izvaja Javni holding Maribor d.o.o. na podlagi pooblastila, prejetega s strani Javnega podjetja Marprom d.o.o., Mlinska ulica 1, 2000 Maribor.
Award criteria
- Price — Ponudbena cena (v EUR brez DDV)
- Quality — Sklenjena in veljavna podjetniška kolektivna pogodba
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| GRADBENA MEHANIZACIJA, AVTOPREVOZNIŠTVO IN STORITVE STJEPAN PLATNJAK S.P. | €165,700 | — |
Official publications
- TED · 00777636-2024 · 18 December 2024
- OJS · 246/2024 · 18 December 2024
Other tenders from Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
- Najem delovnih strojev
- Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za gradbena, obrtniška in inštalacijska dela
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Nakup delovnega stroja za prekladanje odpadkov
- Prevzem in obdelava mešanih gradbenih odpadkov s klas. št. 17 09 04
- Dobava nadomestnih delov in materiala za izvedbo smučarskih sezon - Sklop št. 2: Elektromaterial za žičnice in zasneževalne sisteme
- Najem delovnih strojev
- Sukcesivni nakup asfaltnih zmesi za potrebe gospodarske javne službe in manjših projektov
- Posredovanje delovne sile
- Najem avtobusov za potrebe Javnega podjetja Marprom d.o.o. (z upoštevanjem okoljskih vidikov) – ponovitev