Najem długoterminowy samochodów osobowych
Buyer: "PKP Intercity" S.A.
- Published
- 3 July 2024
- Submission deadline
- 29 July 2024, 12:00
- Place of performance
- PL911
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00394055-2024
- Reference
- 941ab726-a053-44ed-aa3b-546683d77a85
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34110000Automóviles para pasajeros
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest najem długoterminowy samochodów osobowych w tym: 1) 14 samochodów osobowych w segmencie LCV małe; 2) 4 samochody osobowe w segmencie LCV duże – blaszak; 3) 1 samochód w segmencie BUS osobowy; 4) 16 samochodów osobowych w segmencie C FULL HYBRID; 5) 4 samochodów osobowych w segmencie D. 2.Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części: 1) Część 1 przedmiotu zamówienia - najem 14 samochodów osobowych w segmencie LCV małe; 2) Część 2 przedmiotu zamówienia -najem 4 samochodów osobowych w segmencie LCV duże – blaszak; 3) Część 3 przedmiotu zamówienia – najem 1 samochodu w segmencie BUS osobowy; 4) Część 4 przedmiotu zamówienia – najem 16 samochodów osobowych w segmencie C FULL HYBRID; 5) Część 5 przedmiotu zamówienia - najem 4 samochodów osobowych w segmencie D. 3. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 4. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej …
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Najem 14 samochodów osobowych w segmencie LCV małe | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
| 2 | Najem 1 samochodu w segmencie BUS osobowy; | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
| 3 | Najem 4 samochodów osobowych w segmencie LCV duże – blaszak; | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
| 4 | Najem 16 samochodów osobowych w segmencie C FULL HYBRID; | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
| 5 | Najem 4 samochodów osobowych w segmencie D. | 34110000 Automóviles para pasajeros | — |
Award criteria
- Price — Kryterium oceny ofert w zakresie ceny za wykonanie przedmiotu zamówienia zostało opisane w Rozdziale XV SWZ.
- Quality — Kryterium oceny ofert w zakresie terminu dostarczenia samochodów zostało opisane w Rozdziale XV SWZ.
Official publications
- TED · 00394055-2024 · 3 July 2024
- OJS · 128/2024 · 3 July 2024