Najem 5 lokomotyw spalinowych
Buyer: "PKP Intercity" S.A.
- Published
- 3 November 2025
- Submission deadline
- 18 December 2025, 12:30
- Place of performance
- PL911
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00724635-2025
- Reference
- cea39e1e-581b-4571-8b1f-95f0e7fd0ab5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34620000Material móvil
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest najem 5 lokomotyw spalinowych wraz ze świadczeniem usług utrzymania o prędkości eksploatacyjnej nie mniejszej niż 90 km/h . 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
Award criteria
- Price — Kryterium oceny ofert w zakresie ceny zostało opisane w Rozdziale XV SWZ.
Official publications
- TED · 00724635-2025 · 3 November 2025
- OJS · 211/2025 · 3 November 2025