Naftni derivati
Buyer: Plovput d.o.o.
- Published
- 22 August 2024
- Submission deadline
- 20 September 2024, 12:00
- Estimated value
- €400,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00505352-2024
- Reference
- 81cacfec-3700-489a-9044-706c2998c374
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
Predmet nabave su naftni derivati (goriva): – Benzin EUROSUPER 95 BS – Dizelsko gorivo EURODIZEL BS – Dizelsko gorivo EURODIZEL BS PLAVI – Ukapljeni naftni plin u bocama za kućanstvo prema pripadajućim Tehničkim specifikacijama goriva s troškovnikom za svaku grupu posebno, koje su sastavni dio dokumentacije o nabavi. Oznaka iz jedinstvenog rječnika javne nabave: CPV: 09100000-0 „Goriva” Ponuđeni naftni derivati moraju zadovoljavati uvjete utvrđene propisima o kakvoći goriva i drugim propisima koji su na snazi za cijelo vrijeme trajanja ugovora o isporuci.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Naftni derivati za plovila i vozila | 09100000 Combustibles | €220,000 |
| 2 | Naftni derivati za plovila - isporuka cisternom | 09100000 Combustibles | €145,000 |
| 3 | Naftni derivati za ulijevanje u kanistre i plin | 09100000 Combustibles | €25,000 |
| 4 | Naftni derivati za ulijevanje na obali luke Ploče | 09100000 Combustibles | €10,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Prema ovom kriteriju ponuditelj može dobiti najviše 10 bodova. Ponuda koja nudi najdulji rok plaćanja dobiva najviše bodova. Ponuditelj mora omogućiti bezgotovinski način plaćanja na svim…
- Quality — Prema ovom kriteriju ponuditelj može dobiti najviše 10 bodova. Ponuda koja nudi najdulji rok plaćanja od dana zaprimanja računa dobiva najviše bodova. Plaćanje će se izvršiti u ugovorenom roku…
- Quality — Prema ovom kriteriju ponuditelj može dobiti najviše 10 bodova. Ponuda koja nudi najdulji rok plaćanja dobiva najviše bodova. Ponuditelj mora omogućiti bezgotovinski način plaćanja na svim…
- Quality — Prema ovom kriteriju ponuditelj može dobiti najviše 10 bodova. Ponuda koja nudi najdulji rok plaćanja dobiva najviše bodova. Ponuditelj mora omogućiti bezgotovinski način plaćanja na benzinskoj…
Official publications
- TED · 00505352-2024 · 22 August 2024
- OJS · 163/2024 · 22 August 2024