Nadgradnja tehničnih stavbnih sistemov v OŠ Markovci
Buyer: OBČINA MARKOVCI
- Published
- 16 January 2025
- Submission deadline
- 20 February 2025, 11:00
- Estimated value
- €739,893
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00030457-2025
- Reference
- e6c77cbf-6e66-4a57-ae7b-bb30c0d336f5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
- 42512300Unidades de climatización
Description
Javno naročilo »Nadgradnja tehničnih stavbnih sistemov OŠ Markovci« zajema ureditev centralnega prezračevanja in vgradnjo klimatizacijskih sistemov na objektu OŠ MARKOVCI.
Award criteria
- Price — Najnižja ponudbena vrednost. Upošteva se ponudbena cena v EUR z DDV iz obrazca Predračun / ponudba (OBR-7).
Official publications
- TED · 00030457-2025 · 16 January 2025
- OJS · 11/2025 · 16 January 2025