El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Nabava vozila putem operativnog leasinga

Buyer: MINISTARSTVO KULTURE I MEDIJA

Published
6 March 2025
Submission deadline
4 April 2025, 09:30
Estimated value
€246,178
Place of performance
HR050
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00148490-2025
Reference
43cbf411-20f5-483b-b1ce-9a427db6bfaa
Official source
Official source

CPV codes

Description

Javna nabava motornih vozila putem operativnog leasinga

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Osobna vozila niže srednje klase
HR050
34100000 Vehículos de motor €140,000
2 Osobna terenska vozila
HR050
34100000 Vehículos de motor €106,178

Award criteria

Official publications