Nabava vatrogasnog vozila financijskim leasingom
- Published
- 30 August 2024
- Submission deadline
- 4 October 2024, 10:00
- Estimated value
- €370,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00520978-2024
- Reference
- b9a34303-d05f-4957-a3b9-6be4a8bab797
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66114000Servicios de arrendamiento financiero
Description
Javno nadmetanje provodi se u svrhu nabave vatrogasnog vozila putem financijskog leasinga na rok od 60 (šezdeset) mjeseci s jednim, najbolje ocijenjenim, gospodarskim subjektom sukladno tehničkoj specifikaciji i ponudbenom troškovniku.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Rok isporuke mjeri se u danima, a maksimalan rok isporuke je 210 dana od dana potpisa ugovora. Ponuda u kojoj će rok isporuke biti dulji od 210 dana biti će ocijenjena kao nepravilna ponuda i neće se…
- Quality — Jamstveni rok na nadogradnju mjeri se u mjesecima, a minimalan rok je 24 mjeseci od dana potpisa ugovora. Jamstveni rok moguće je iskazivati isključivo cijelim brojem u mjeseci (npr. 24, 25,…
Official publications
- TED · 00520978-2024 · 30 August 2024
- OJS · 169/2024 · 30 August 2024
Other tenders from JAVNA VATROGASNA POSTROJBA GRADA BJELOVARA