Nabava usluge distribucije tiskanih medija
- Published
- 25 April 2025
- Submission deadline
- 26 May 2025, 10:00
- Estimated value
- €140,000,000
- Place of performance
- HRZZZ
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00267525-2025
- Reference
- 42940f46-1b52-431f-939a-ca5b8af7d7cf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64111000Servicios postales relacionados con periódicos y revistas
Description
Predmet javnog nadmetanja je nabava usluge distribucije tiskanih medija u otvorenom postupku javne nabave, s ciljem sklapanja ugovora o pružanju usluga od općeg gospodarskog interesa na rok od pet godina, uz opciju produljenja na dodatne dvije godine, a sve prema opisu i tehničkim specifikacijama predmeta nabave i sukladno troškovniku koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
Official publications
- TED · 00267525-2025 · 25 April 2025
- OJS · 81/2025 · 25 April 2025